0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Masáže Olomouc, Prostějov, Přerov - masážní salón

Masáže Olomouc, Prostějov, Přerov - masážní salón Náš masážní salón nabízí mnoho druhů masáží. Provádíme relaxační masáže, lymfatické masáže neboli lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, medové masáže, baňkování.


www.masazni-salon-olomouc.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 ESTHETIC DENT - nová zubní ordinace Frýdek-Místek

ESTHETIC DENT - nová zubní ordinace Frýdek-Místek Hlavním cílem nově otevřené zubní ordinace ESTHETIC DENT CENTER ve Frýdku-Místku je nabídnout pacientům nadstandardní a bezbolestné ošetření. Důraz přitom klade především na individuální přístup ke každému klientovi, kterému se snaží navrhnout takový léčebný plán, který by vyhovoval jak časovým, tak i finančním možnostem pacienta.


www.estheticdent.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Sprchový gel - Lavenzi

Sprchový gel - Lavenzi Značka Lavenzi vznikla v roce 2014 jako naše odpověď na značkové výrobky a „levné privátní“ značky v maloobchodě. Chceme zákazníkům přinášet výrobky typu “win“ „win“ tj. kvalitní výrobky za příznivou cenu.


lavenzi.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Chcete zmírnit příznaky klimakteria? Jezte včelí produkty

Chcete zmírnit příznaky klimakteria? Jezte včelí produkty Zpravidla mezi čtyřicátým a padesátým rokem prochází ženy obdobím, které se označuje jako přechod neboli klimakterium. Jde o psychicky i fyzicky náročnou etapu plnou hormonálních změn, s nimiž se každá žena vyrovnává zcela individuálně. Naprostá většina z nich však trpí nevolnostmi, prudkými výkyvy nálad či návaly horka. V tomto článku poradíme, jak je možné zmírnit příznaky přechodu přírodní cestou.


www.kytickovani.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Zubní ordinace Praha 10

Zubní ordinace Praha 10 V naší zubní ordinaci na Praze 10 najdete ordinaci praktického zubního lékaře, péči dentální hygienistky a poradenství v péči o chrup pod jednou střechou. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, s osobním přístupem a maximální zdravotnickou péčí.


www.zubniordinace-praha.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Urogynekologie v Praze

Urogynekologie v Praze Urogynekologie Doc. MUDr. Michala Otčenáška v Praze. Prvotřídní tým specialistů, nejlepší vybavení v ČR a dlouholeté zkušenosti s diskrétní pomocí pro každou ženu.


www.urogynekologie-otcenasek.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 ORL TEPLICE | MUDR. MARKÉTA ČAPKOVÁ – Ušní, nosní, krční ambulance

ORL TEPLICE | MUDR. MARKÉTA ČAPKOVÁ – Ušní, nosní, krční ambulance ORL ordinace Teplice U Nemocnice - MUDr. Markéta Čapková, Adresa ambulance U Nemocnice 3064 (Budova poklikliniky, 5.patro), Teplice


www.orlteplice.cz | Detaily