0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 PLISKA-PODLAHY - lité podlahy

PLISKA-PODLAHY - lité podlahy Společnost PLISKA-PODLAHY, s.r.o. nabízí kompletní realizace průmyslových podlah. Skvělé ceny a rychlá realizace. Kontaktujte nás v případě vašeho zájmu.


www.pliska.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Párty stany Brno - výroba, prodej a pronájem

Párty stany Brno - výroba, prodej a pronájem Naše firma se zaměřuje především na výrobu, prodej a pronájem párty stanů a montovaných hal. Vyrábíme a nabízíme klasické párty stany v různém provedení, dále cateringové, víceúhelníkové a jehlanové stany, pagody a další originální zastřešení. Všechny naše párty stany jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů a jsou tedy použitelné i v povětrnostně náročnějších podmínkách. Montované haly vám nabízíme s ocelovou nebo duralovou konstrukcí.


www.party-stany-brno.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Výroba nábytku na zakázku

Výroba nábytku na zakázku Hledáte exkluzivitu, reprezentativnost, moderní design a propracovanost detailů? Využíjte výrobu nábytku na míru.Naše nabídka je opravdu pestrá. Nábytek na míru zhotovujeme jak do bytových, tak také do komerčních prostor, jako jsou restaurace, bary, penziony, hotely nebo kanceláře. Na zakázku vyrobíme opravdu vše - kuchyně a jídelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje,šatny (i vstupy), pracovny či koupelny, atp.


www.zvintr.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Stolařství, výroba nábytku Josef Kučera

Stolařství, výroba nábytku Josef Kučera Na Vaše přání vyrobíme stylový nábytek do Vašeho bytu, vyrábíme a montujeme kuchyňské linky včetně elektrospotřebičů, dále nábytek do kanceláří či lékařských a zubních ordinací, schody, okna, nábytek z masivu za smluvní ceny. Nově vyrábíme a montujeme zahradní konstrukce, pergoly.


stolarstvikucera.trebicsko.com | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Garážová vrata Brno

Garážová vrata Brno Garážová vrata jsou určena pro standardní garážové otvory nebo dvojgaráže. Námi vyráběná vrata jsou určena pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují pro garážová vrata dlouhou životnost. Všechna garážová vrata mají zesílenou tepelnou a zvukovou izolaci. Vynikající obvodové utěsnění otvoru vrat a jsou v nabídce v širokém výběru standardních barev a dekorů panelů. Sekční garážová vrata jsou standardem v oblasti garážových vrat.


www.garazovavratalevne.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Obalové materiály Tomza

Obalové materiály Tomza Vyrábíme a dodáváme obalové materiály - obalové fólie, pěnové obaly, lepenkové obaly, kartonové obaly a další obalové materiály. Poskytujeme náhradní plnění.


www.tomza.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Zámečnictví a kovovýroba Brno, Znojmo, Hodonín

Zámečnictví a kovovýroba Brno, Znojmo, Hodonín Nabízíme Vám veškerý sortiment prací a služeb v oblasti kovovýroby. Jsme schopni vyrobit celé série zámečnických výrobků pro velkoodběratele, stejně tak pro maloodběratele kusovou výrobu na přání zákazníka. Vyrábíme balkóny, pojízdné i posuvné nebo samonosné brány, branky, ploty, altány, schodiště, mříže a mnoho dalších výrobků dle konkrétních požadavků a potřeb našich zákazníků. V případě zájmu objednané výrobky i nainstalujeme. Nabízené služby poskytujeme v rámci celé Jižní Moravy.


www.zamecnictvi-aconstav.cz | Detaily