0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 CareerLine

CareerLine Naše dlouholeté zkušenosti využíváme pro Executive Search, manažerské audity, assessment a development centra, Executive Coaching, poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, odbornou pomoc při odchodu pracovníka - Outplacement


www.careerline.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Drop shipping s českými výrobci - Vydělávejte na e-shopů Obchody levně

Drop shipping s českými výrobci - Vydělávejte na e-shopů  Obchody levně Drop shipping s českými výrobci Prodej výrobků či služeb na internetu pomocí eshopu. Prodejce nabízí na svém eshopu výrobky či služby výrobce. Jedná se o přímí obchod. Odpadá tak shánění sortimentu či vhodného zboží k prodeji a vyloučí se tím mezičlánek od kterého se zboží nakupuje. Tím nedochází k situaci, že je nutné navýšení ceny o prodejcovu provizi. Další nespornou výhodou je neskladování nakoupeného zboží před jeho prodejem


www.drop-shipping.shop1.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Portál práce a projektů pro IT profesionály

Portál práce a projektů pro IT profesionály Nabídky práce pro IT profesionály. ITresources je unikátní IT job portál nabízející celé spektrum možností uplatnění. Založte si snadno osobní profil a poznejte výhody portálu práce výpočetní technika.


itresources.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Práce Náchod a okolí

Práce Náchod a okolí Nabídka práce a volná místa ve městě Náchod a královehradeckém kraji. Personální agentura Top Talent poskytuje práci i v dalších městech: Liberec, Pardubice, nebo Hradec králové či Ústí nad Orlicí.


prace-nachod.nolimit.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Mikropráce, mikroslužby, brigáda online | Jaudelam.cz

Mikropráce, mikroslužby, brigáda online | Jaudelam.cz Vydělejte si brigádou online, ušetřete službami online přes Jaudělám. Brigáda online vydělá peníze, nebo nákupem službami online ušetřete.


www.jaudelam.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Trh práce ČR

Trh práce ČR Informace o pracovním trhu v České republice. Zejména pro občany Slovenské republiky - seznam všech dokumentů nutných k získání pracovního povolení.


www.pracavcr.cz | Detaily