0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Firemní vzdělávání a mentální koučink

Firemní vzdělávání a mentální koučink Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.


www.kurzy-poradenstvi.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Školení BOZP Ostrava - Bezpečnost práce Ostrava

Školení BOZP Ostrava - Bezpečnost práce Ostrava Jste podnikatelem, a padá tak na Vás povinnost provést školení zaměstnanců? Mnohdy se stává, že neodborně provedené školení probíhá až příliš stručně a pro zaměstnance tak nemá prakticky žádný užitek. Pokud chcete pro své zaměstnance zajistit školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které jim přinese opravdový užitek a bude jej bavit, obraťte se na profesionály v oboru. Více informací najdete na stránce www.energom.cz.


www.skoleni-bozp-ostrava.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 ENERGOM Projekty, a.s. - BOZP a PO Morava

ENERGOM Projekty, a.s. - BOZP a PO Morava Hledáte specialistu na bezpečnost práce a požární ochranu? Chcete zajistit pro své zaměstnance bezpečný chod na pracovišti? Společnost ENERGOM Projekty a.s. Vám zajistí školení a prevenci rizik v BOZP a PO, pomoc při pracovních úrazech, vyhotoví zápisy z kontrol, zpracuje odborné dokumentace, odstraní zjištěné nedostatky a zastoupí Vás při jednotlivých kontrolách státního odborného dozoru.


www.energom.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Staň se atraktivním mužem! Přicházejí Zákony Atraktivity.

Staň se atraktivním mužem! Přicházejí Zákony Atraktivity. Revoluční český projekt od experta na mezilidské vztahy. Zákony Atraktivity otevírá českým mužům oči a nové možnosti žití šťastného a naplněného života.


www.zakonyatraktivity.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Bezpečnost práce a požární ochrana v ČR

Bezpečnost práce a požární ochrana v ČR Školení BOZP Brno Obsah školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je závislý na typu pracovního prostředí a na tom, jaké pracovní činno


www.skoleni-bozp-brno.cz | Detaily