0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Výtečná chuť a zajímavá vůně českého alkoholu

Výtečná chuť a zajímavá vůně českého alkoholu Určitě si nikdo z nás nedovede představit, že přijde na oslavu a nebude zde ani kapka alkoholu. Alkohol tak nějak patří k našemu životu. Česká republika patří také k významným producentům alkoholických nápojů. Můžete si zakoupit například piva nebo vína těch nejrůznějších značek. Becherovka a slivovice patří ke klenotům našeho alkoholu. Nesmíme ovšem zapomínat ani na rum, hruškovici, meruňkovici, nebo opět se na naše pulty vracející medovinu.


www.ceskepiti.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Čokovášeň

Čokovášeň Pro všechny čokoládové nadšence, fanoušky a milovníky nejsladší vášně = čokovášně. Informace o kvalitní čokoládě, degustace čokolády, o pečení, kurzy výroby pralinek a lanýžů, dortů a sladkostí z čokolády. Čokoláda voní, čokoláda chutná.


www.cokovasen.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Kavárna Železnice u Jičína

Kavárna Železnice u Jičína Kavárna Café terasy Železnice nabízí prvotřídní italskou kavu Lucaffé, Vína od Vinaře roku Ing. Ondřeje Konečného, pivo Bernard.


www.cafeterasy.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Avanero - Výrobníky zmrzliny a cukrářské stroje

Avanero - Výrobníky zmrzliny a cukrářské stroje Nabízíme výrobníky zmrzliny a další cukrářské stroje. Specializujeme se na koncepty originálních a funkčních interiérů kaváren, cukráren nebo pekáren.


avanero.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Citus s.r.o. velkoobchod s mraženým zbožím

Citus s.r.o. velkoobchod s mraženým zbožím Česká společnost CITUS, s.r.o. se specializuje na dovoz a prodej mražených a chlazených výrobků jako jsou ryby, zvěřina, drůbež a všechny druhy masa, hranolky, ovoce a zelenina, zmrzlina a mnoho dalších produktů. Nabízí široký sortiment kvalitních mražených polotovarů.


www.citus-mrazirny.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Avanero - Kombinované výrobníky zmrzliny

Avanero - Kombinované výrobníky zmrzliny Nabízíme velký výběr kombinovaných výrobníků zmrzliny tzv. zmrzlinovačů jak na točenou či kopečkovou zmrzlinu a dalších cukrářských strojů na temperaci čokolády a výrobu kvalitní zmrzliny.


avanero.cz | Detaily