0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Repasované počítače a notebooky e-Dell

Repasované počítače a notebooky e-Dell Jsme dodavatelé repasovaných počítačů, notebooků, monitorů a tiskáren se specializací na značku Dell. Naše zboží prošlo kompletní kontrolou, servisem a testováním provedeným odborníky. Na repasovanou techniku poskytujeme záruku.


www.e-dell.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Hry online zdarma

Hry online zdarma Máte plné zuby práce a chcete si odpočinout? Navštivte naše stránky a zahrajte si hry online zcela zdarma! Všechny hry online máme rozdělené do několika kategorií, ve kterých můžete vyhledávat pomocí různých filtrů.


dejhru.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Surf katalog stránek

Surf katalog stránek Je tu nový katalog stránek Surf, který vám přináší seznam internetových stránek online. Katalog stránek Surf je určen pro každého uživatele na internetu, který hledá určitou stránku a u nás ji zaručeně najde.


surf.ezin.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Rail Nation, online vláčky

Rail Nation, online vláčky Tato hra nás zavádí do líbivého světa vláčků, kdy se jako majitel přepravní společnosti snažíme zavážet své město požadovaným zbožím. Nejlépe zásobená města se posléze utkají ve velkém finále.


railnation.flashbang.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Servis počítačov

Servis počítačov Servis Notebook ,oprava základnej dosky nezapne,oprava grafickej karty,Reball,Reflow,svieta ledky nejde obraz,odblokovanie oprava biosu,výmena konektorov,oprava tablet,www.pcx.sk, email:pcx@pcx.sk,tel:0911347123,tag: servis notebookov,servis lenovo,oprava notebookov,oprava notebooků,oprava tablet,oprava displejov,servis počítačov,klavesnice na notebook,klavesnica na notebook,asus servis,tablet oprava,Oprava Tabletov,notebook nahradne diely,displej do notebooku,servis acer,display na notebook


www.pcx.sk | Detaily