0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Biokosmetika – jednoduše bio

Biokosmetika – jednoduše bio Bio portál poskytuje řadu praktických a zajímavých informací na téma biokosmetiky. Dočtete se o nebezpečných ingrediencích, kterým byste se v kosmetických produktech měli vždy vyhnout.


bio-kosmetika.avocados.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Pivní lázně

Pivní lázně Informační webová prezentace, která poskytuje návštěvníkům kompletní informace o pivní lázni. Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která celkově přispívá k zlepšení obranyschopnosti lidského těla.


www.pivni-lazne.eu | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Originální thajské masáže

Originální thajské masáže Thajské masáže jsou účinným prostředkem pro léčbu svalových potíží, ale také pro léčbu dlouhodobých chronických onemocnění. Dopřejte si je i Vy ve vybraném masážním salonu.


www.masaze-thajske.eu | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Kadeřnice Kristýna - Dámské i pánské kadeřnictví - Hradec Králové

Kadeřnice Kristýna - Dámské i pánské kadeřnictví - Hradec Králové - Hledáte kadeřnici a kadeřnické služby za příznivé ceny v Hradci Králové a okolí? -Volejte profesionální kadeřnici K R I S T Ý N U :731 47 20 20: - Váháte zda radikální změnu účesu nebo jen oživení střihu, který podtrhne Vaši osobnost? -Ráda Vám poradím s účesem, co Vás zkrášlí, střihem, co Vás nadchne, barvou, co Vás oslní. -Změna je život a proto ji vyzkoušejte v mém kadeřnickém křesle v Kadeřnictví Jana Svobodová(na Poliklinice 2-levé křídlo-bezbariérový přístup) Bratří Štefanů 895


kadernice-kristyna.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Permanentní prodlužování a zhušťování řas metodou řasa na řasu

Permanentní prodlužování a zhušťování řas metodou řasa na řasu Milena Říhová - permanentní prodlužování a zhušťování řas metodou řasa na řasu. Řasy jsou aplikovány tak, aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled. Nehtová modeláž, masáž, p-shine, manikúra a nehtový design.


www.rasyanehtymilena.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Kosmetika a potravinové doplňky pro zdraví a krásu

Kosmetika a potravinové doplňky pro zdraví a krásu Blatnice okr.Hodonín Galvanic spa - žehlička na pleť a tělo, vyhlazení vrásek, obličeje, jizev a strií, padání a růst vlasů, omladí, vyživí, hydratuje, odstraní CELULITIDU, pokožka mladší, pružnější pevnější patent ageLOC od NUSKIN dodává minerály, vitamíny, kolagen


www.mynuskin.mypage.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Goji - kustovnice čínská - Ramissio

Goji - kustovnice čínská - Ramissio Recept na dlouhověkost. Goji - Kustovnice čínská je nejsilnějším známým antioxidantem na světě. Udělejte něco pro své zdraví a prodlužte si život s nejkvalitnější kustovnící čínskou v ČR od Ramissio.


cz.ramissio.com | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Masáže - masážní salón

Masáže  - masážní salón Náš masážní salón nabízí mnoho druhů masáží. Provádíme relaxační masáže, lymfatické masáže neboli lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, medové masáže, baňkování.


www.masaze-praha1.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Brýlové obroučky – módní doplněk

Brýlové obroučky – módní doplněk Při výběru brýlí je důležité brát ohled také na brýlové obroučky, které dotvářejí celkový vzhled brýlí. Obroučky se vyrábějí ze dvou druhů materiálů, kterými jsou kov a plast. Podle typu rámů se rozlišují brýlové obroučky celorámové, polorámové a bezobroučkové brýle.


www.obroucky.eu | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Italská bio kosmetika

Italská bio kosmetika BIO kosmetika Flora se zabývá výrobou 100% čistých přírodních produktů, s využitím bylinné tradice a aplikace moderních vědeckých metod při její výrobě.


www.florapisa.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Soin Royal s.r.o. kosmetika, sportovni doplňky

Soin Royal s.r.o. kosmetika, sportovni doplňky Soin Royal je česká značka profesionální přírodní kosmetiky.V oblasti péče o pokožku klademe důraz na snadné a účinné řešení dermatologických obtíží a jejich prevenci.


www.soinroyal.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 EuroVyber - produkty pro zdraví a krásu

EuroVyber - produkty pro zdraví a krásu Výhradní dovoz lymfodrenážních přístrojů pro domácí i profi využití, parafínové vany s certifikací. Dále nabízíme široký sortiment přístrojů pro zdraví a krásu Vaší pleti jako jsou galvanické ultrazvukové žehličky, čistící špachtle na pleť, prenatální odposlechy Angelsounds a další oblíbené výrobky


www.eurovyber.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Dôkladná depilácia cukrovou pastou

Dôkladná depilácia cukrovou pastou Procedúra akou je brazílska depilácia by mala prebiehať v tom najkrajšom prostredí, s tým najlepším personálom. Obe veci nájdete v salóne Prolook v Auparku v Bratislave. Navštívte náš web a objednajte sa na procedúru.


www.brazilska-depilacia.sk | Detaily