1
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Překlad do němčiny, překlad z němčiny

Překlad do němčiny, překlad z němčiny Individuální přístup, pečlivé provedení, zkušenosti od roku 2002. Kvalita na prvním místě. Prověřené služby. Profesionální odborné překlady z a do němčiny. Spolupracuji s dalšími překladateli a německými rodilými mluvčími.


www.prekladytlumoceni.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Textykorekce.cz

Textykorekce.cz Bakalářská práce, následně diplomová práce a jejich pravopis tak, aby byl text správně po jazykové i stylistické stránce. Kontrola textu je naše práce. Kontrola pravopisu v textu bakalářské nebo diplomové práce, firemní prezentace či tvorba textu pro copywriting.


www.textykorekce.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Překlady z / do angličtiny

Překlady z / do angličtiny Kvalitní překlady z anglického jazyka do češtiny, nebo překlady z češtiny do anglického jazyka. Korektury dělají rodilí mluvčí. Překládáme i odborné texty.


www.dbtranslations.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Překlad mezi nebem a zemí | S Rodilým

Překlad mezi nebem a zemí | S Rodilým Tak trochu jiné překlady. Představte si, že jste vždy o krok napřed před vaší konkurencí, protože máte k dispozici partnera, který ví a který nabízí překlady mezi nebem a zemí! To vy si volíte kvalitu vašeho překladu. Korektura RM zdarma v ceně! Sleva na 1. překlad: 15%!


www.srodilym.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Mezinárodní zkoušky a online kurzy ze španělštiny

Mezinárodní zkoušky a online kurzy ze španělštiny Kvalitní výuka španělského jazyka. Mezinárodní kurzy ze španělštiny a online kurzy ze španělštiny. Jazykový certifikát ze španělštiny.


www.diplomadie.eu | Detaily