0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Tankred galilejsky - Úvod

Tankred galilejsky - Úvod Tankred Galilejský byl válečník, který se účastnil první křížové výpravy. Byl synovcem dalšího slavného válečníka Bohemunda z Tarentu. Oba dva se vydali na křížovou výpravu především ze zištných důvodů. Pokud se chcete dozvědět více o těchto historických událostech a hrdinech té doby, tak navštivte naše stránky.


tankred-galilejsky.weebly.com | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Šagrat Al Durr ​ - Úvod

Šagrat Al Durr ​ - Úvod Šagrat Al Durr byla významnou panovnicí Egypta ve 13. století. Úspěšně odvrátila útok křižáckých vojsk a jako jediná žena užívala titul sultána. Pokud se chcete dozvědět více z této zajímavé historie Egypta, tak navštivte naše webové stránky.


sagrat-al-durr.weebly.com | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Antiochie

Antiochie Roku 1098 dobyl Bohemund z Tarentu Antiochii a založil zde své Antiochijské knížectví. Byl to výsledek první křížové výpravy, kdy křižácká vojska dobývala jedno město za druhým. Pokud se chcete dozvědět více o Antiochii a křížových výpravách, tak navštivte naše stránky.


antiochijske-knizectvi.weebly.com | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Edesské hrabství

Edesské hrabství Během první křížové výpravy založil Balduin z Boulogne Edesské hrabství. Zde vládl až do doby než byl korunován králem Jeruzalémského království. Další informace o Edesském hrabství a vývoji křižáckých států ve svaté zemi najdete na našich stránkách.


edesske-hrabstvi.weebly.com | Detaily