0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Petra Kubicová - fotograf Ostrava

Petra Kubicová - fotograf Ostrava Fotografie portrétu je nedílnou součástí osobní a profesní prezentace. Pomohu Vám vybrat a nafotím tu správnou volbu. Samozřejmostí je konzultace záběrů a individuální přístup k zákazníkovi.


www.petrakubicova.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Svatební a portrétní fotograf Josef Fedák

Svatební a portrétní fotograf Josef Fedák Na fotografování svatebního dne mám rád tu upřímnou radost mísící se se slzami štěstí. Mám radost, jak se mi tyto okamžiky daří zachytit. Přijměte pozvání na prohlídku svatebních a portrétních fotografií.


www.joseffedak.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Fotoateliér Petra Jarolímová

Fotoateliér Petra Jarolímová Focení dětí, miminek a rodin. Newborn, portrétní a těhotenské fotografie. Interiér, exteriér. Fotoateliér najdete na Praze 4 - Chodov (Horní Roztyly), v blízkosti metra C Roztyly a nedaleko OC Chodov.


www.petrajarolimova.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Produktova fotografie pro e shop

Produktova fotografie pro e shop VLASTNÍTE NEBO PROVOZUJETE E SHOP? POTŘEBUJETE PROFESIONÁLNÍ PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE? POTOM JSME TU PRÁVĚ PRO VÁS . JSME SCHOPNI VYTVOŘIT PROFESIONÁLNÍ PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE PRO VÁŠ E SHOP V CENĚ OKOLO 2000-3000Kč ZA DEN FOTOGRAFOVÁNÍ


www.fotografjetel.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Fotograf na svatbu Jižní čechy

Fotograf na svatbu Jižní čechy Fotograf na svatbu a svatební fotograf Lenka Velková. Zajišťuji fotografování svateb, firemních večírků, nebo různých akcí. Svatební fotograf České Budějovice,Fotografování, Svatební fotograf, fotograf na svatbu, fotograf svatby, fotograf svatba, svatba fotograf, fotograf svatby, profesionální fotograf.


www.fotovelkova.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Pro-Photo

Pro-Photo Jmenuji se Pavlína Prokůpková a jsem fotograf působící ve Znojmě. Zaměřuji se na focení portrétů, zejména žen, dětí a rodinných portrétů. Fotím jak v exteriéru tak ve foto- ateliéru. Mým velkým koníčkem je tanec, proto se zaměřuji i na fotografování z tanečního prostředí.


www.pro-photo.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Začínáme s digitální fotografí

Začínáme s digitální fotografí Na této webové stránce Vás čeká seznámení s digitální fotografii. Je určena pro začátečníky, kteří se této disciplíně chtějí hlouběji věnovat a poznat kouzlo a možnosti digitální fotografie.


zacinamefotografovat.hol.es | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Fotíme spolu

Fotíme spolu Víte, jaké hodnoty by měl mít expoziční čas, pokud chcete fotografovat vodu? Víte, co na působivé fotografie vody budete potřebovat? Pokud ne, podívejte se na můj blog, kde najdete nejen tuto, ale i řadu dalších přínosných informací z oblasti fotografie.


www.fotimespolu.pise.cz | Detaily