4
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 JP pool - Vše pro Bazény a příslušenství - JPpool

JP pool - Vše pro Bazény a příslušenství - JPpool Internetový obchod s bazény a bazénovým příslušenstvím. Bazénová chemie, čerpadla, vysavače, bazénová chemie a další, vířivky, sauny.


www.jppool.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Osvěžte se v bazénu

Osvěžte se v bazénu Na naší internetové stránce vám poskytneme základní informace o problematice týkající se bazénů. Zejména pak o druzích bazénů a tvarech, které jsou na trhu nabízeny. Uvádíme zde, jednotlivé výhody a nevýhody jednotlivých druhů bazénů. Dále pak  o příslušenství k bazénům, které jsou jeho nedílnou součástí a nesmí proto nikde chybět. 


www.obazeny.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 My Pool Doctor – Pomocník v péči o bazén

My Pool Doctor – Pomocník v péči o bazén Ať už jste pokročilý uživatel anebo jste právě bazén nebo vířivku zprovoznili či máte jako každý rok hrůzu ze zelené vody, MY POOL DOCTOR je pro Vás! Budeme Vám průvodcem, jak dosáhnout toho, aby Vaše voda byla čistá jako lesní studánka, jak řešit problémy, čeho se vyvarovat a na co rozhodně nezapomenout.


www.my-pool-doctor.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Finská sauna, dřevěná sauna

Finská sauna, dřevěná sauna Prodáváme finské vany, což jsou vytápěné koupací kádě - ideální způsob relaxace s rodinou a přáteli. Finská vana dokáže dokonale zpříjemnit pobyt Vašim hostům na chatě nebo v hotelu. Dále nabízíme ochlazovací vany.


www.finskavana.cz | Detaily

0
Hlas(ů)
Hlasovat

Sdílet:
sdílet - facebook
 Prstencové bazény - Prstencové bazény

Prstencové bazény - Prstencové bazény Nejlevnější prstencové bazény - Kvalitní nadzemní bazény s filtrací, úsporné venkovní prstencové Bestway a objemné oválné nadzemní bazény. Bazénové alarmy a chemie. Plachta na bazén a příslušenství k prstencovým bazénům.Nejlevnější na trhu.


prstencove-bazeny.cz | Detaily